Karlovy Vary

Informační centrum FRAUS

Adresa:

Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace
Libušina 1032/31
36001  Karlovy Vary

e-mail: smetana@fraus.cz

Otevírací doba:

středa, čtvrtek: 14:00–15:00. 

Před návštěvou IC prosím pište na e-mail kubova@jazkvary.cz nebo se telefonicky objednejte na tel. čísle 774 188 804. Děkujeme.

V našem informačním centru je pro Vás připravena kompletní nabídka učebních materiálů. Všechny materiály si zde můžete prohlédnout. Současně je pro Vás připravena kompletní nabídka interaktivních učebnic s možností jejich vyzkoušení na interaktivní tabuli. Od září máme nově "učitelskou licenci" i-učebnic Flexibooks. Při jejím zakoupení získáváte k učebnici i příručku učitele, pracovní sešity a jiné materiály dle předmětu a navíc možnost vkládání vlastních materiálů a odkazů.

Rádi přivítáme celé školní kolektivy, pro které připravíme seminář na míru.

Aktuálně:

Připravujeme tyto semináře:

Vyzkoušejte elektronické knihy Flexibooks.

Instalujte si na svůj mobilní telefon nebo tablet aplikaci Wordtrainer FRAUS zdarma. V součinnosti s učebnicemi cizích jazyků Nakladatelství Fraus si Vaši žáci procvičí slovní zásobu. U nejnovější verze na Androidu můžete vlastní karty se slovíčky doplnit o nahrávku výslovnosti a obrázek. Novinkou je možnost sestavení tréninkového plánu.

Vyzkoušejte také náš nový vzdělávací portál FRED.

Proběhlo:

6. 10. 2016 FRED - názorná výuka s pomocí on-line materiálů

Lektor Mgr. Zdeněk Smetana představil přítomným výukový portál FRED. Účastníky seznámil s hlavními funkcemi portálu na příkladu jednotlivých příspěvků do vyučovacích hodin.

    

  

Kontaktní osoby:

Mgr. Danuše Kubová

Mgr. Danuše Kubová

Konzultantka IC

Mgr. Zdeněk Smetana

Mgr. Zdeněk Smetana

Odborný konzultant

Tel.:
725 591 878
E-mail:
smetana@fraus.cz